Pozícia: Účtovník/čka - Trnava

  13.03.2020 |   Administratíva

Základné povinnosti a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme kolegov/kolegyne na pozíciu Účtovník/čka.
Miesto výkonu práce: TRNAVA

Náplň práce:
- evidencia a účtovanie došlých faktúr, záloh a dobropisov a ich kontrola
- účtovanie vyšlých faktúr
- účtovanie nedokončenej výroby a skladových položiek
- účtovanie mesačných odhadov, časového rozlíšenia
- účtovanie interných dokladov súvisiacich s uzávierkou
- skenovanie dokladov
- ostatné administratívne práce (príprava podkladov pre externú štatistiku, pre audítorov, spolupráca pri príprave mesačnej a ročnej uzávierky)

Miesto výkonu práce:

Trnava

Dátum nástupu:

01.05.2020

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ekonomické zameranie - výhodou

Počet rokov praxe: 3

Očakávame:
- znalosť účtovníctva, DPH a DzPPO
- znalosť účtovného softvéru NAVISION - veľkou výhodou
- AJ - výhodou, nie podmienkou

- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, tímovosť a pozitívny prístup k práci

Ponúkame:

- koncoročné odmeny
- stravné lístky v zaujímavej hodnote
- tréningy a školenia
+ množstvo ďalších benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore

Doplňujúce informácie k navrhovanému platu:
od 1100 €/brutto - finálna výška závisí od skúseností kandidáta

Navrhovaný plat:

1100€ mesačne

Platné od:

13.03.2020

Platné do:

30.04.2020