Pozícia: Stavebný prípravár

  02.03.2020 |   Administratíva

Základné povinnosti a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na technické oddelenie.
Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Hlavná náplň práce:
- zabezpečenie prípravy podkladov nevyhnutných pre realizáciu stavby v súlade s projektovou dokumentáciou,
- príprava podkladov pre ocenenie všeobecných položiek pripravovanej stavby - okrem cenovej časti,
- znalosť zákona o verejnom obstarávaní - práca s portálmi VO (prihlásenie, sledovanie tendra, vloženie spracovanej obchodnej ponuky),
- vyhľadávanie a doplnenie referencií potrebných pre účasť v súťažiach,
- príprava podkladov do súťaží v zmysle platných podmienok, vedenie dokumentácie zostavenej pri spracovaní súťažných návrhov.

Miesto výkonu práce:

Trnava

Dátum nástupu:

01.04.2020

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie - stavebné zameranie:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - výhodou, nie podmienkou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Skúsenosti na obdobnej pozícii veľkou výhodou.

Očakávame precíznosť, dôslednosť, zodpovednosť, technické a analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti, zmysel pre prácu v kolektíve a organizačné schopnosti.

Ponúkame:

- koncoročné odmeny
- stravné lístky v zaujímavej hodnote
- tréningy a školenia
+ množstvo ďalších benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore

Doplňujúce informácie k navrhovanému platu:
od 1000 €/brutto - finálna výška závisí od skúseností kandidáta

Navrhovaný plat:

1000€ mesačne

Platné od:

02.03.2020

Platné do:

31.03.2020