Pozícia: Stavbyvedúci - dopravné stavby

  09.07.2020 |   Výroba & Stavba

Základné povinnosti a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme skúsených Stavbyvedúcich pre naše projekty v oblasti dopravného staviteľstva a cestnej infraštruktúry.

Miesto výkonu práce:
- Košice + stavby na východnom Slovensku
- Prešov + okolie

Vhodné pre skúsených kandidátov.

Náplň práce:
- organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej projektovej, rozpočtovej a výrobnej prípravy,
- zabezpečovanie dodržiavania technologických postupov prác a kontrola kvality práce,
- zostavovanie mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby, nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy,
- riadenie a kontrola práce podriadených majstrov

Košice / Prešov

Dátum nástupu:

01.09.2020

Ďalšie požiadavky:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Stavebné
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požadujeme:
- skúsenosti v oblasti dopravných stavieb a infraštruktúry
- osvedčenie Stavbyvedúceho

Očakávame proaktívny prístup, zodpovednosť, dochvíľnosť, tímovosť.
Veľkým prínosom je skúsenosť v oblasti vyjednávania s klientom, contract management a schopnosť identifikovať situáciu a potenciálne rizikové oblasti.

Ponúkame:

- koncoročné odmeny
- stravné lístky v zaujímavej hodnote
- tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie
+ množstvo ďalších benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore

Ponúkaná mzda od 1500 je základná a finálna výška mzdy závisí od znalostí uchádzača.

Navrhovaný plat:

1500€ mesačne

Platné od:

09.07.2020

Platné do:

31.08.2020