Pozícia: VODIČ NÁKLADNÉHO AUTA -OSVEDČENIE ADR-PREPRAVA V CISTERNÁCH, TRNAVA

  01.02.2021 |   Doprava a Mechanizácia

Základné povinnosti a zodpovednosti

Do nášho tímu v Trnave hľadáme šikovného vodiča s osvedčením ADR, ktorého náplňou práce bude:
- riadenie, obsluha a bežná údržba prideleného vozidla,
- kontrola prevádzkyschopnosti vozidla,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy,
- dodržiavanie vyhlášky o podmienkach prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách,
- údržba a bežné opravy prideleného vozidla, kontrola nástrojov, vybavenia a komunikačných zariadení,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke vozidla,
- starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM a OBU jednotiek elektronického mýta,
- efektívne využívanie prideleného vozidla s dôrazom na ekonomiku prevádzky a spotrebu PHM,
- plnenie ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného.

Miesto výkonu práce:

Trnava

Dátum nástupu:

01.02.2021

Ďalšie požiadavky:

Vodičský preukaz
C
Počet rokov praxe
1
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- kvalifikačná karta vodiča
- osvedčenie ADR-rozšírené o prepravu v cisternách
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- tachografová karta vodiča

Ponúkame:

- odmeny 4x ročne
- stravné lístky v zaujímavej hodnote
- tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie
+ ďalšie benefity, ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore

Navrhovaný plat:

5.5€ za hodinu

Platné od:

01.02.2021

Platné do:

31.03.2021