CESTY - VÝSTAVBA
Novacol


RECYKLÁCIA ZA STUDENA NA MIESTE

POPIS

Technológia Novacol predstavuje originálny studený recyklačný proces na báze asfaltovej emulzie. Frézovanie povrchu vozovky prebieha za studena do hĺbky v zábere špeciálnych zubov rotora. Rotor zabezpečí miešanie a homogenizáciu vyfrézovaného materiálu a emulzie a dopravu do finišera.

Zmes Novacol ® predlžuje životnosť krytu vozoviek namáhaných únavou materiálov vďaka špeciálnemu procesu ukladania pomocou výkonného zariadenia. Vyhovuje požiadavkám na hospodárnosť a prispieva k trvalej udržateľnosti životného prostredia.

MOŽNOSTI POUŽITIA

Novacol je vhodný na všetky druhy vozoviek ciest s maximálnym denným dopravným zaťažením 250 ťažkých nákladných vozidiel, ako aj na zlepšenie prevádzkovej spôsobilosti vzletových a pristávacích dráh po pridaní novej obrusnej vrstvy. Novacol eliminuje vznik trhlín, zabraňuje infiltrácii vody, odstraňuje poškodenia tzv. potením asfaltu alebo vyjazdenými koľajami, vzájomne spája viaceré vrstvy, mení štruktúru vozovky, prispieva k homogénnemu zloženiu materiálov v konštrukcii vozovky a zlepšuje profil cesty.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...