Druhá COLASácka kvapka krvi


Koncept Spoločenskej zodpovednosti je pre skupinu Colas veľmi dôležitý a jednotlivé spoločnosti skupiny po celom svete sa snažia prispieť k rozvoju a podpore miestnych komunít rôznymi akciami a iniciatívami.

U nás v COLAS Slovakia, sme začali v spolupráci s Národnou Transfúznou Službou SR organizovať dobrovoľné darovanie krvi.

A z dobrovoľného darovania krvi u nás priamo vo firme sa začína stávať milá tradícia. Druhú COLASácku kvapku krvi si "vyžiadali" samotní zamestnanci a tak sme si zopakovali dobrovoľnú iniciatívu zo začiatku tohto roka, kedy sa uskutočnila historicky prvá COLASácka kvapka krvi.

Vo februári sa na nej zúčastnilo 22 zamestnancov, pričom 17 z nich mohlo po splnení podmienok pristúpiť k samotnému odberu.

Tentokrát 2. júla bol záujem ešte väčší a prišlo až 27 zamestnancov s úmyslom pomôcť darovaním vlastnej krvi. Nakoniec, aj kvôli prísnejším podmienkam kvôli COVID19, 15 kolegom bola odobraná krv.

Ako menšie poďakovanie každý účastník dostal darček v podobe výživového doplnku pre lepšiu tvorbu krviniek, aby mohli v jeseni prísť opäť.

Prázdny

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...