Pozícia: Stavbyvedúci - cestné staviteľstvo

  01.02.2021 |   Výroba & Stavba

Základné povinnosti a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme skúseného Stavbyvedúceho pre naše projekty v oblasti dopravného staviteľstva a cestnej infraštruktúry.

Miesto výkonu práce:
- Trenčín

Vhodné pre skúseného kandidáta.

Náplň práce:
- organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej projektovej, rozpočtovej a výrobnej prípravy,
- zabezpečovanie dodržiavania technologických postupov prác a kontrola kvality práce,
- zostavovanie mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby, nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy,
- riadenie a kontrola práce podriadených majstrov

Trenčín

Dátum nástupu:

01.03.2021

Ďalšie požiadavky:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Stavebné
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Vodičský preukaz
B
Počet rokov praxe
Stavbyvedúci
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požadujeme:
- skúsenosti v oblasti dopravných stavieb a infraštruktúry
- osvedčenie Stavbyvedúceho

Očakávame proaktívny prístup, zodpovednosť, dochvíľnosť, tímovosť.

Ponúkaná mzda: od 1600 € btt - finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Ponúkame:

- mobilný telefón a počítač aj na súkromné účely
- stravné lístky v zaujímavej hodnote

Navrhovaný plat:

1600€ mesačne

Platné od:

01.02.2021

Platné do:

31.03.2021