Pozícia: Rozpočtár/ka pre Divíziu Mosty a betónové konštrukcie

  03.07.2020 |   Výroba & Stavba

Základné povinnosti a zodpovednosti

Pre Divíziu Mosty a betónové konštrukcie hľadáme nového kolegu/novú kolegyňu.

Hlavná náplň práce:
- komplexné spracovanie cenových ponúk,
- spracovanie ponukových rozpočtov stavieb do cenovej ponuky a kompletizácia cenovej ponuky podľa súťažných pokynov,
- kontrola výkazu výmer v porovnaní s projektovou dokumentáciou príslušnej stavby,
- príprava podkladov pre ocenenie všeobecných položiek pripravovanej stavby,
- vykonávanie analýz podaných súťažných ponúk,
- vedenie databáz orientačných nákladov, poddodávateľov a ich cenových ponúk,
- tvorba odhadovaného harmonogramu výstavby (z časového a vecného hľadiska),
- komunikácia s realizačnou časťou stavby, spolupráca so stavbyvedúcimi pri realizácii stavby

Miesto výkonu práce:

Košice

Dátum nástupu:

15.07.2020

Ďalšie požiadavky:

Vzdelanie v stavebnom odbore:
vysokoškolské I. alebo II. stupňa v stavebnom odbore

Počet rokov praxe:
junior / min. 3 roky

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - výhodou, nie podmienkou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požiadavky:
- MS Office – pokročilý
Znalosť programov CENKROS a MS Project výhodou

Očakávame precíznosť, dôslednosť, zodpovednosť, technické a analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti, zmysel pre prácu v kolektíve a organizačné schopnosti.

Znalosť technologických postupov v oblasti výstavby mostov príp. betónových konštrukcií - veľkou výhodou.
Skúsenosť v oblasti stavebného priemyslu (výroba, stavba, príprava...) – veľkou výhodou.

Ponúkame:

- koncoročné odmeny
- stravné lístky v zaujímavej hodnote
- tréningy a školenia
+ množstvo ďalších benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore

Doplňujúce informácie k navrhovanému platu:
od 1 200 €/brutto - finálna výška závisí od skúseností kandidáta

Navrhovaný plat:

1200€ mesačne

Platné od:

03.07.2020

Platné do:

31.08.2020