Pozícia: ROZPOČTÁR - KALKULANT V TRNAVE

  19.11.2020 |   Výroba & Stavba

Základné povinnosti a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na technické oddelenie do nového sídla spoločnosti v Trnave

Hlavná náplň práce:
- komplexné spracovanie rozpočtov stavieb do cenovej ponuky a kompletizácia cenovej ponuky podľa súťažných pokynov,
- spracovanie ponukových rozpočtov a kompletizácia cenovej ponuky podľa súťažných pokynov,
- kontrola výkazu výmer v porovnaní s projektovou dokumentáciou príslušného projektu,
- práca s portálmi verejného obstarávania, vedenie aukcií,
- príprava podkladov pre naviac a menej práce, vypracovanie zmenových rozpočtov,
- komunikácia s realizačnou časťou stavby, spolupráca so stavbyvedúcimi pri realizácii stavby,
- vedenie databáz orientačných nákladov, poddodávateľov a ich cenových ponúk,
- tvorba odhadovaného harmonogramu výstavby (z časového a vecného hľadiska),
- vykonávanie analýz podaných súťažných ponúk,
- evidencia a archivácia podkladov súvisiacich s prípravou ponúk.

Miesto výkonu práce:

Trnava

Dátum nástupu:

01.01.2021

Ďalšie požiadavky:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
> stredoškolské s maturitou
> nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
> vysokoškolské I. stupňa
> vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
> Stavebné

Jazykové znalosti
> Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti
> Microsoft Excel - pokročilý
> Microsoft Word - pokročilý
> AutoCAD - základy

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
> Skúsenosti na obdobnej pozícii a s rozpočtovaním projektov cestného staviteľstva je veľkou výhodou.
> Aktívna znalosť Anglického jazyka je výhodou, nie podmienkou.

Očakávame precíznosť, dôslednosť, zodpovednosť, technické a analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti, zmysel pre prácu v kolektíve a organizačné schopnosti.

Ponúkame:

> mobilný telefón a počítač aj na osobné účely
> stravné lístky v zaujímavej hodnote

Ponúkaná mzda od 1100 € btt predstavuje minimálnu ponuku. Výsledná výška mzdy sa odvíja od skúseností a znalostí vybraného uchádzača o prácu.

Navrhovaný plat:

1100€ mesačne

Platné od:

19.11.2020

Platné do:

31.12.2020