Pozícia: STROJNÍK CESTNÝCH A STAVEBNÝCH STROJOV - RÝPADLO, NAKLADAČ

  08.02.2021 |   Doprava a Mechanizácia

Základné povinnosti a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme Strojníkov s platným strojníckym preukazom (kategórie 1B a 1C) -Rýpadlá a hĺbidlá + nakladacie a vykladacie stroje

Miesto výkonu práce: Trenčín (+ okolité stavby)

Hlavná náplň práce:
- riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov – strojov a zariadení,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja,
- údržba a bežné opravy, starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM, kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

Miesto výkonu práce:

Trenčín + okolité stavby

Dátum nástupu:

01.03.2021

Ďalšie požiadavky:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vodičský preukaz
B, C
Počet rokov praxe
3
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- PODMIENKA:
- platný strojnícky preukaz (kategória 1B a 1C)
- platné doklady vodiča
- prax v obore nutnosťou
- vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu pracovať a precíznosť

Možnosť absolvovania školení na prípadné rozšírenie kategórií strojníckeho preukazu.

Ponúkame:

Zamestnanecké výhody, benefity
- odmeny 4x ročne
- stravné lístky v zaujímavej hodnote
- tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie
+ ďalšie benefity, ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore

Navrhovaný plat:

5.5€ za hodinu

Platné od:

08.02.2021

Platné do:

28.02.2021