Meníme sa na COLAS


Zmena obchodného mena 
Inžinierske stavby, a.s. sa menia na COLAS Slovakia, a. s. Krok schválilo valné zhromaždenie spoločnosti 30. mája a v polovici júna bol tento názov zaregistrovaný v Obchodnom registri SR. V našom záujme bolo zaregistrovať obchodnú značku čo najskôr. Spoločnosť CESTY NITRA, a. s. sa stane súčasťou COLAS Slovakia k 1. januáru 2020. Toto načasovanie je výhodné z účtovného hľadiska. Spoločnosť IS-Lom s.r.o., Maglovec zostáva dcérskou spoločnosťou slovenského Colasu a jej názov sa nemení.

 

Novinky vidia i naše oči
V e-mailovej komunikácii sme začali používať nový grafický prvok – obrázok avizujúci zmenu mena. CESTY NITRA budú podpis v tejto podobe používať až do zlúčenia. Následne bude v celej firme súčasťou podpisu nové logo. Použitie loga, farebnej škály, označovanie vozidiel a mechanizmov či vzory dokumentov bude riadiť nový dizajnový manuál. Napomôže, aby bola naša spoločnosť a jej značka ľahko identifikovateľná.

 

V digitálnom svete
Naša spoločnosť bude mať atraktívnu webovú stránku, na ktorej si nájde dôležité informácie o nás aj široká verejnosť. Značka COLAS Slovakia začala žiť i na sociálnych sieťach. Ťažiskovými sú Facebook a LinkedIn, aktualizuje sa kanál na YouTube. Sledujte svoju spoločnosť aj takto, dajte o nej vedieť známym a priateľom.


Projektový tím nás sprevádza
Aby zlučovanie našich firiem prebehlo čo najhladšie, vznikol projektový tím. Každý z jeho členov je zodpovedný za svoje oddelenie a oblasť činnosti. V rámci internej kampane k zjednocovaniu spoločnosti prebieha od polovice júna séria stretnutí so zamestnancami. Vaši manažéri vám priamo vysvetlia, prečo dochádza k zlúčeniu firiem a ako zmeny ovplyvnia váš každodenný život. Svoje otázky v tomto smere môžete kedykoľvek adresovať svojim nadriadeným, alebo napísať na e-mailovú adresu merger@colas-sk.sk a merger@cestynitra.sk – časté otázky a odpovede na ne uverejníme aj v časopise Via Colas.

Nadväzujeme na silnú tradíciu našich značiek na východnom i západnom Slovensku. Táto história trvá vyše 60 rokov a pokračuje do budúcnosti. Vy všetci ste tí, čo dodajú spoločnosti COLAS Slovakia nový náboj.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...